Domki pięcioosobowe

Jeśli chcą Państwo spędzić niezapomniany urlop w gronie rodziny, przyjaciół lub znajomych - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty domków pięcioosobowych. Ich praktyczne wyposażenie zapewnia komfortowy pobyt dorosłym i dzieciom. Każdy domek w ośrodku Wodnik składa się z dwóch pokoi oraz łazienki z umywalką, WC i natryskiem. Wiele możliwości atrakcyjnego spędzania czasu daje przestronna weranda, na której można wypoczywać, opalać się lub spożywać posiłki.

Domki letniskowe położone są na ogrodzonym terenie naszego ośrodka. Wokół nich znajdują się zadbane trawniki, bogata roślinność oraz piękny las gwarantujący świeże powietrze i spokój.

Wyposażenie 5-osobowych domków do wynajęcia

Oferowane przez nas domki zostały urządzone bardzo komfortowo oraz przytulnie. Obecność drewna powoduje, że we wnętrzu panuje relaksująca atmosfera sprzyjająca wypoczynkowi. Do dyspozycji gości wybierających pobyt w domku pięcioosobowym oddajemy 2 wersalki i 3 pojedyncze tapczany, a także - podobnie jak w domku czteroosobowym - lodówkę, czajnik, talerze, sztućce, szklanki i inne elementy, które umożliwiają jedzenie posiłku na werandzie. Pobyt w naszych domkach letniskowych jest więc doskonałym rozwiązaniem, jeśli zależy Państwu na niezależności oraz spokoju podczas urlopu.

Dodatkowo udostępniamy akcesoria, które będą niezwykle przydatne kiedy wybiorą się Państwo na pobliską plażę i kąpielisko. Są to leżaki, wiatrochron i koce plażowe, idealne na słoneczne dni nad morzem. Nasi goście mogą także skorzystać ze stołu i krzeseł ogrodowych oraz parasoli słonecznych. Wszystkie te elementy są dostępne na wyłączność lokatorów każdego domku pięcioosobowego. Dzięki temu można nie tylko spożywać posiłki na zewnątrz, ale również organizować wieczorne spotkania z lokatorami sąsiednich domków.

Urlop spędzony w ośrodku Wodnik będzie z pewnością pełen atrakcji dla dzieci i dorosłych oraz niezapomnianych chwil. Zachęcamy do kontaktu i poznania szczegółów naszej oferty domków do wynajęcia!

Zdjęcia naszych domków letniskowych:

Na wyposażeniu domku 5 osobowego są:

  • 2 wersalki,
  • 3 pojedyncze tapczany,
  • lodówka,
  • czajnik,
  • talerze, sztućce, szklanki itp.
  • leżaki, wiatrochron i koce plażowe,
  • stół + krzesła ogrodowe,
  • parasol słoneczny.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies) Dowiedź się więcej Zamknij