Atrakcje na terenie ośrodka Wodnik – udane wakacje w domkach nad morzem

Ośrodek Wodnik to nie tylko komfortowe opcje zakwaterowania w postaci domków nad morzem, pokoi 2-osobowych i rozległego pola dla miłośników noclegu w namiocie. Naszym gościom proponujemy też szereg atrakcji dostępnych bezpośrednio na terenie ośrodka. Mamy nadzieję, że bogata oferta zachęci Państwa do wybrania naszej placówki na swój kolejny urlop. 

Nie lada atrakcją zarówno dla dorosłych, jak i ich pociech, będzie w pełni wyposażona świetlica z salą telewizyjną, bilardem, stołami do tenisa, a także wieloma grami zręcznościowymi. Spędzanie czasu w tym pomieszczeniu to nie tylko dobra alternatywa dla plażowania, ale także pomysł na spędzenie spokojnych wieczorów tuż przy wynajętym domku, pokoju czy namiocie, bez potrzeby oddalania się od ośrodka. Dostępność tego typu atrakcji na miejscu to również gwarancja bezpieczeństwa dla dzieci i możliwość pełnego odprężenia dla ich rodziców.

Osoby korzystające z zakwaterowania w naszych domkach nad morzem, pokojach lub namiotach na specjalnie przygotowanym polu mają również możliwość przyrządzenia pysznych potraw z grilla lub urządzenia przyjemnego wieczoru przy ognisku. Wszystko to dzięki specjalnym stanowiskom, które przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa.

Zachęcamy do zapoznania się również ze specjalną ofertą atrakcji dla dzieci.

 

Na terenie Ośrodka Wodnik w Pobierowie znajdują się:

  • kuchnia samoobsługowa dla wczasowiczów,  
  • duża świetlica z salą TV, bilardem, stołami do tenisa i grami zręcznościowymi,
  • stanowisko na ognisko i grilla,
  • wydzielone miejsca na rozbicie namiotów i postawienia przyczepy campingowej,
  • zielony parking samochodowy,
  • plac zabaw dla dzieci,
  • boisko do siatkówki.

Posiadamy również bogatą bibliotekę, z której chętnie korzystają wszyscy nasi Wczasowicze, a najmłodsi chętnie zaglądają do naszego sklepiku ze słodyczami i napojami.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies) Dowiedź się więcej Zamknij