Pole namiotowe w Pobierowie - camping na terenie ośrodka Wodnik

W naszym ośrodku znajduje się komfortowe pole namiotowe, które z pewnością spełni oczekiwania wszystkich miłośników wypoczynku na campingu. Nocowanie pod namiotem czy w przyczepie to nie tylko doskonały sposób na przystanek podczas długiej podróży, ale również ciekawa alternatywa dla moteli oraz pensjonatów. Osoby lubiące kontakt z naturą oraz ceniące sobie swobodę i niezależność z chęcią wybierają tę formę spędzania wakacji czy urlopu.

Nasze pole namiotowe jest bezpieczne, gdyż usytuowane jest na ogrodzonym zewsząd terenie, na noc dodatkowo zamykanym. Ponadto położone jest w niezwykle malowniczej okolicy. Sąsiedztwo lasów sosnowych sprawia, że jest to miejsce spokojne i piękne, co umożliwia beztroski wypoczynek. Niedaleko naszego campingu znajduje się też jedno z najbardziej urokliwych kąpielisk nad Bałtykiem.

Znajdzie się u nas miejsce zarówno na przyczepy kempingowe i namioty, jak i zaparkowanie samochodu. Dzięki temu jesteśmy w stanie gościć nawet liczne rodziny i grupy znajomych.

Wyposażenie pola kempingowego

Wypoczynek na polu kempingowym nie musi oznaczać, że trzeba poradzić sobie bez wielu udogodnień obecnych w pensjonatach czy hotelach. W naszym ośrodku wypoczynkowym bardzo troszczymy się o wygodę gości, dlatego też przygotowaliśmy:

• łazienki – prysznice i WC na miejscu,

• kuchnię z pełnym wyposażeniem dostępną dla wszystkich przebywających na wczasach (kuchenka gazowa 4 palnikowa, lodówki, garnki, talerze, sztućce, szklanki, kubki itp.),

• jadalnię i taras do spożywania posiłków i wieczornych spotkań towarzyskich,

• kompleksowo wyposażoną świetlicę – ping-pong, piłkarzyki, telewizja,

• odpowiednio wyposażony plac zabaw dla dzieci – karuzela, huśtawki,

• miejsce parkingowe przy namiocie / przyczepie lub na parkingu ogólnym,

• przyłącze do prądu,

• nową kuchnię polową do smażenia świeżych ryb z kutra.

Na kempingu ośrodka Wodnik jest też dostęp do Internetu przez WiFi. Nie muszą więc Państwo spędzać urlopu w całkowitej izolacji od reszty świata. Chyba, że taki jest właśnie Wasz plan na wymarzone wakacje. Nasze pole kempingowe z pewnością pozwoli każdemu cieszyć się urlopem tak, jak lubi.

Udane wakacje na polu campingowym w OW Wodnik

Jeśli więc szukają Państwo miejsca, w którym nie tylko można odpocząć od codziennych obowiązków z dala od miejskiego zgiełku, ale także spędzić pełne atrakcji wakacje nad Morzem Bałtyckim - zapraszamy na nasze pole campingowe. Jest ono otwarte od 15.06 do 15.09 każdego roku. Okolica oferuje wiele interesujących sposobów na spędzanie wolnego czasu. Dotyczy to zarówno Pobierowa, jak i pobliskich miejscowości, takich jak Rewal czy Trzęsacz. Zachęcamy również do skorzystania z atrakcji oferowanych przez nasz ośrodek.

Serdecznie zapraszamy!

Mogą Państwo przyjechać z niektórymi zwierzętami – przyjmujemy przede wszystkim kociaki, małe suczki łagodnej rasy. Prosimy o kontakt w celu ustalenia zasad pobytu Państwa pupila.

Pole namiotowe Pobierowo - galeria zdjęć

 Cennik pola namiotowego w Pobierowie przy ośrodku Wodnik

Opłata za: Ceny za dobę
Osoba dorosła 10 zł
Dzieci do 2 lat 0 zł
Dzieci powyżej 2 lat 8 zł
Namiot 1-2 osobowy 10 zł
Namiot 3-4 osobowy 12 zł
Namiot 5-6 osobowy 14 zł
Przyczepa mała do 4 m 12 zł
Przyczepa średnia 4-6 m 13 zł
Przyczepa duża powyżej 6 m 15 zł
Camper 60 zł
Przedsionek, markiza, pawilon ogrodowy 7 zł
Podłączenie do prądu - przyczepa 15 zł
Samochód osobowy 5 zł
Motocykl, rower 5 zł
Bus sypialnia w którym się śpi 15 zł
Sanitariaty WC + natrysk dziennie od osoby 8 zł
Kuchnia, jadalnia, taras dziennie od rodziny 7 zł
 Pranie 15 zł
Zwierzęta 10 zł
  • Doba na Polu Namiotowym liczona jest zgodnie z pobytem
  • Weekend na Polu Namiotowym piątek , sobota , niedziela to trzy dni od 7,00 do 22,00
  • Oplata za psa ,kota 10,00zł dziennie , po uprzednim uzgodnieniu z kierownikiem. Za wszelkie szkody wyrządzone na terenie Ośrodka odpowiada finansowo właściciel psa. Psy należy trzymać na smyczy , sprzątać nieczystości i wyprowadzać poza teren.
  • Opłata za kuchnię od rodziny to : gotowanie , mycie naczyń , lodówki , odpady komunalne
  • Opłata klimatyczna wg. Stawek Urzędu Gminy Rewal
Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies) Dowiedź się więcej Zamknij